1 / 1
Слика на Скенер Epson Perfection V850 Pro

Скенер Epson Perfection V850 Pro

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
70,408 MKD.
64,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 61,419 MKD.
Заштеди 5,918 MKD.
-9%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
B11B224401
Лансиран:
16 октомври 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB 2.0
Поддршка за W10:
По
Димензии [мм]:
503 x 152 x 308
Производител:
Епсон
Веб-страница на производителот:
Epson.com
Формат на хартија:
A4
Резолуција на хардвер [dpi]:
6400 x 9600
Длабочина на боја:
48
Тип на скенер:
табела
Vendi i prodhimit:
Indonezia
EAN:
8715946538167
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Скенер Epson Perfection V850 Pro
64,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ