1 / 5
Слика на Аудио систем TechniSat DigitRadio 750, црно
Слика на Аудио систем TechniSat DigitRadio 750, црно
Слика на Аудио систем TechniSat DigitRadio 750, црно
Слика на Аудио систем TechniSat DigitRadio 750, црно
Слика на Аудио систем TechniSat DigitRadio 750, црно

Аудио систем TechniSat DigitRadio 750, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19,190 MKD.
18,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 15,669 MKD.
Заштеди 700 MKD.
-4%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Подобрете го вашето аудио искуство додека слушате музика или гледате филмови со овој моќен систем DigitRadio 750 со максимална моќност од 100 W RMS. Со Bluetooth технологија, можете лесно да го спарите системот со друг уред. С Everything е едноставно и удобно. Покрај Bluetooth технологијата, можете да користите и FM / DAB + стерео радио или USB конектор на предната страна на системот за да слушате музика. Системот е опремен и со ЦД-плеер и поддржува ЦД-Р, ЦД-РВ и МП3. Има LCD екран и далечински управувач. Димензии 60,70 x 26,20 x 26 см. Тежина 15,4 кг.

Гаранција за производителот:
1 година
Команда:
По
RDS:
По
Bluetooth:
По
Број на слотови за меморија:
30
Висина [mm]:
262
Моќност RMS [Ш]:
100
Боја:
Црна, сребрена
Влезни порти:
3,5 мм приклучок, USB
Енергија по канал [Ш]:
50
Излезни порти:
Приклучок за слушалки
Дебелина [mm]:
260
Веб-страница на производителот:
technisat.com
Пеша [кг]:
15,4
Аудио формати::
MP3
Поддржува медиуми:
CD, CD-R/RW
Енергија:
Од мрежата...
Датум на лансирање:
28. 1. 2020
приемник:
DAB, DAB+, FM
EAN:
4019588039193
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Аудио систем TechniSat DigitRadio 750, црно
18,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ