1 / 8
Слика на Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU
Слика на Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU
Слика на Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU
Слика на Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU
Слика на Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU
Слика на Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU
Слика на Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU
Слика на Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU

Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
180.20 €
165.57 €
со ДДВ Без ДДВ 140.32 €
Заштеди 14.62 €
-9%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Паметната навигација TomTom GO Basic 5 "EU LIFETIME обезбедува екран на допир од 5" со резолуција од 480 x 272 пиксели. 16 GB внатрешна меморија, поддршка за micro SD мемориски картички (до 32 GB). Траење на батеријата до 1 час. Едноставен двостран држач, Bluetooth за повици без раце, услуги на TomTom преку паметен телефон, вградена WiFi конекција, доживотен пристап до TomTom Traffic. Карти за навигација на Европа со доживотни ажурирања.

Гаранција за производителот:
1 година
Wi-Fi:
По
Читач на мемориски картички:
Континуирано ажурирање на мапите:
По
Bluetooth:
По
Веб-страница на производителот:
tomtom.com
Датум на лансирање:
6. 6. 2019
Резолуција на екранот [пиксели]:
480 x 272 (WQVGA)
EAN:
636926100410
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Навигација TOMTOM GO BASIC 5 '' EU
165.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ