1 / 3
Foto e Mikrosistem Hi-Fi Philips TAM8905, i zi
Foto e Mikrosistem Hi-Fi Philips TAM8905, i zi
Foto e Mikrosistem Hi-Fi Philips TAM8905, i zi

Mikrosistem Hi-Fi Philips TAM8905, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
34,790 MKD.
30,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 26,178 MKD.
Ju kurseni 3,900 MKD.
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është sistemi mikro i muzikës së Philips. Ju lejon të luani muzikë, podcast dhe përmbajtje tjetër përmes Bluetooth, CD, USB flash drive ose FM radio, DAB / DAB +. Ai gjithashtu mbështet Spotify Connect. Tingëllon shkëlqyeshëm sidomos në hapësira më të mëdha, sepse ka një fuqi prej 100 vat. Mikro sistemi është i pajisur me teknologji Bluetooth, falë së cilës ju mund të transmetoni muzikë wireless nga çdo pajisje inteligjente. Kjo teknologji me rreze të shkurtër është shumë efikase dhe kursen energji, kështu që ju mund të shijoni muzikën, videon ose lojën tuaj të preferuar në një cilësi të shkëlqyeshme nga altoparlantët e fuqishëm. Digital Audio Adjustment DSC ju ofron mundësi të ndryshme rregullimi audio: Bilanci, Qartësia, Performanca, Tingulli i Këndshëm dhe Ndriçimi. Pastaj mund ta përdorni këtë cilësim për të optimizuar gamën e frekuencës së stileve të ndryshme të muzikës. Cilësimet dixhitale audio DSC ju lejojnë të merrni riprodhimin më të mirë të mundshëm të muzikës duke rregulluar saktë brezat audio që i përshtaten llojit të muzikës që luhet. Mikrosistemi është i pajisur me altoparlantë me konstruksion Bass Reflex, i cili siguron riprodhimin e basit të thellë edhe me një sistem aq të vogël të altoparlantëve. Kjo ndryshon nga altoparlantët konvencionalë me shtimin e një subwoofer, i cili është akorduar në mënyrë akustike për të siguruar një performancë optimale me subwoofer edhe në frekuencat më të ulëta. Mikro sistemi vjen me një telekomandë, kështu që ju mund të vendosni atmosferën e duhur muzikore pa qenë e nevojshme të ngriheni nga vendi juaj. Nëse akoma ngriheni, do të shihni emrat e pjesëve dhe informacionin e stacionit në panelin e ekranit. Ju duhet të ngriheni vetëm nëse dëshironi të lidhni një flash drive USB ose të zëvendësoni një CD. Ai merret me CD, USB flash, FM, DAB / DAB +, ka Bluetooth 4.2, hyrje audio 3.5 mm, ka një orë alarmi, Wifi 802.11 a / b / g / n, ora, ekrani është TFT, mbështet Spotify Connect. Ai vjen me një telekomandë. Përmasat e njësisë kryesore 230 x 262 x 145 mm, dimensionet e altoparlantit 174 x 229 x 260.6 mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Komandë:
Wi-Fi:
Bluetooth:
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
262
Numri i sloteve për memorie:
40
Fuqia RMS [W]:
100
Portet hyrëse:
3.5mm jack, USB
Fuqi për kanal [W]:
50
Portet dalëse:
Port për kufje
Uebfaqja e prodhuesit:
philips.com
Formati i audios:
MP3
Mbështet mediat:
CD, CD-R/RW
Pesha [kg]:
8.22
Energjia:
Ze síte
Besueshmëria:
100 %
Marrës:
DAB, DAB+, FM
EAN:
4895229108912
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mikrosistem Hi-Fi Philips TAM8905, i zi
30,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo