1 / 4
E shitur
Foto e Shkop për selfie SWISSTEN,  Bluetooth
Foto e Shkop për selfie SWISSTEN,  Bluetooth
Foto e Shkop për selfie SWISSTEN,  Bluetooth
Foto e Shkop për selfie SWISSTEN,  Bluetooth

Shkop për selfie SWISSTEN, Bluetooth

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.31 €
17.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.99 €
Ju kurseni 1.62 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Swissten merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për celularë dhe tabletë. Tani sjell në treg shkopin për selfie me Bluetooth. Ky shkop teleskopik është i pajisur me telekomandë Bluetooth dhe mbrojtëse silikoni që lejon vendosjen e telekomandës direkt në shkop. Është në përputhje me celularët iOS dhe Android. Gjatësia arrin deri në 97 cm .
Lansuar:
27. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
32000300
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com
Mbajtëse për:
Celularë
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595217443532
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shkop për selfie SWISSTEN, Bluetooth
17.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo