1 / 3
E shitur
Foto e Shiritë ndriçues LED Vegas MBA, 15x dioda LED, 7x magnetë, 60cm, 5V
Foto e Shiritë ndriçues LED Vegas MBA, 15x dioda LED, 7x magnetë, 60cm, 5V
Foto e Shiritë ndriçues LED Vegas MBA, 15x dioda LED, 7x magnetë, 60cm, 5V

Shiritë ndriçues LED Vegas MBA, 15x dioda LED, 7x magnetë, 60cm, 5V

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.09 €
24.21 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.52 €
Ju kurseni 4.88 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Akasa sjell në treg shiritin e saj LED RGB - Vegas. Ai sjell me vete një brez të ri të ndriçimit të personalizueshëm. Mbështet kokat LED me pin të adresueshme. Është fleksibël, siguron dritë të ndritshme dhe mund të ripërdoret. Shiriti ka gjithsej 15 dioda LED dhe është i pajisur me 7 magnetë të fortë, falë të cilëve mund të hiqet lehtësisht dhe të zhvendoset diku tjetër sipas shijes dhe nevojës. Është e gjatë 60 cm. Mund të lidhet me të dy kokat me 3 pin dhe 4 pin. Përshtatësi përfshihet në paketim. Është e pajtueshme me softuerin e ndriçimit nga prodhuesit e mirënjohur të pllakave amë: Asus Aura Sync, MSI Mystic Light Sync, Gigabyte Fusion dhe ASRock Polychrome RGB.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i dritave LED:
15
Drita e pasme:
RGB
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Mënyra e vendosjes:
Magnetike
Voltazhi V:
5
Gjatësia e shiritit cm:
60
Lidhës:
3pin, 4pin
EAN:
4710614538634
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shiritë ndriçues LED Vegas MBA, 15x dioda LED, 7x magnetë, 60cm, 5V
24.21 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo