1 / 2
Продадено
Слика на Akasa ARGB лента со LED  сијалици  60cm, 5V
Слика на Akasa ARGB лента со LED  сијалици  60cm, 5V

Akasa ARGB лента со LED сијалици 60cm, 5V

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,790 MKD.
1,490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,263 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Број на LED светла:
15
Задно светло:
RGB
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Начин на поставување:
Магнетни
Доверливост:
98 %
Волтажи В.:
5
Должина на лентата см:
60
Конектор:
3 пин, 4 пин
EAN:
4710614538634
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Akasa ARGB лента со LED сијалици 60cm, 5V
1,490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ