1 / 1
Foto e Shirit për printer Brother TZE-345, bardhë/zezë

Shirit për printer Brother TZE-345, bardhë/zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,790 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Brother është i njohur globalisht si prodhues i printerave dhe pajisjeve të kësaj natyre. Në portofolin e saj, kompania ka lloje të ndryshme të aksesorëve. Këtë herë ne jemi duke ofruar pajisje në formën e një shiriti që është projektuar për printerët e faturave të zgjedhur Brother Label (për të gjitha modelet PT aktuale). Shirit me 18 mm gjerësi dhe gjatësi prej 8 mm. Materiali për printim është në ngjyrë të zezë dhe të shkruarit të shtypit është e bardhë.
Kodi i prodhuesit:
TZE345
Lansuar:
21 Janar 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother PT-18R, Brother PT-18RKT, Brother PT-300, Brother PT-300B, Brother PT-310, Brother PT-310B, Brother PT-320, Brother PT-330, Brother PT-350, Brother PT-520, Brother PT-530, Brother PT-540
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Shirit
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Bardhë, zi
Për printer:
Brother
Vendi i prodhimit:
Filipini
EAN:
4977766685795
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit për printer Brother TZE-345, bardhë/zezë
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo