1 / 4
Слика на Сет безжична тастатура и глувче Lenovo
Слика на Сет безжична тастатура и глувче Lenovo
Слика на Сет безжична тастатура и глувче Lenovo
Слика на Сет безжична тастатура и глувче Lenovo

Сет безжична тастатура и глувче Lenovo

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
95.70 €
94.08 €
со ДДВ Без ДДВ 89.60 €
Заштеди 1.62 €
-2%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Белешка: Нумеричката тастатура има неколку чешки симболи. Ја зголемува продуктивноста во вашата канцеларија или дома со безжична тастатура и глувче што се дизајнирани за погодно користење подолго време. Благодарение на неговиот дизајн, глушецот совршено се вклопува и на левата и на десната страна и никој корисник не е ограничен. Сензорот 1600 dpi обезбедува брз и сигурен одговор. Можете да поврзете компјутер или друг уред користејќи мини USB приемник кој работи со безжична врска од 2.4GHz, контрола со 4 копчиња и механичко тркало. Тастатурата е опремена со безжична технологија лесна за инсталирање и нуди брза и сигурна безжична врска од 2,4 GHz. Исто така, нуди можност за поврзување на повеќе уреди преку еден приемник.
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Јас маус:
По
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
3
Без кабел:
По
Код:
4X30H56803
Внесете:
Една линија
Копчиња за смена:
Висок
Ширина mm:
450
Висина mm:
20
Дебелина мм:
164
Рангирање на изгледот:
CZ
Лансиран на:
26. 2. 2019
Производител:
Леново
Тип на тастатура:
Мембрана
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
889561017357
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет безжична тастатура и глувче Lenovo
94.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ