1 / 8
Слика на Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч
Слика на Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч
Слика на Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч
Слика на Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч
Слика на Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч
Слика на Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч
Слика на Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч
Слика на Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч

Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,390 MKD.
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-8%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Механичките спецификации на Verbatim media се многу прецизни и податоците напишани на него може да се читаат во широк опсег на дискови. Договорните погони покажуваат висок степен на компатибилност помеѓу погоните со различни брзини. DataLife CD-R-овите имаат многу добра заштита од случајно оштетување.Клучот за долг век на медиумот лежи во стабилноста на активната заштитна боја. Како светски лидер во оптичката технологија, Verbatim инвестираше во развојот на новата Metal Azo боја, развиена за подобрување на издржливоста и стабилноста на медиумот.
Спакувано по [артиклите]:
50
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Капацитети [MB]:
700, 700
Код на производителот:
43351
Код:
43351
Времетраење на аудио записите [мин]:
80
Лансиран:
10. 5. 2011, 10 мај 2011 година
Вид на медиум:
CDR, CDR
Пакување:
Пакување:, Круг, Пакување:
Стапка на неуспех:
0,10 %
Производител:
Буквално, Буквално
Максимална брзина на пишување:
52
Веб-страница на производителот:
Verbatim.com
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
23942433514
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Verbatim CDR 52x 80 мин вретено 50прч
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ