1 / 2
Продадено
Слика на Сет со мемориски модули GOODRAM IRDM PRO 16GB (2x8 GB) DDR4 4000 CL18, бело
Слика на Сет со мемориски модули GOODRAM IRDM PRO 16GB (2x8 GB) DDR4 4000 CL18, бело

Сет со мемориски модули GOODRAM IRDM PRO 16GB (2x8 GB) DDR4 4000 CL18, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
120.08 €
115.20 €
со ДДВ Без ДДВ 109.72 €
Заштеди 4.87 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
За компјутер
Течност за ладење:
Пасивно
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
Веќе
Висина на профилот:
ниско
Код:
IRP-W4000D4V64L18S/16GDC
Број на RAM модули:
2
Оперативна фреквенција од MHz:
4000
Latenca CAS CL:
18
Работен напон V:
1.4
Лансиран:
12. 2. 2021
Максимален работен напон [V]:
1.4
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
2 x 8 GB
Производител:
GOODRAM
Веб-страница на производителот:
Goodram.com
EAN:
5908267960868
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет со мемориски модули GOODRAM IRDM PRO 16GB (2x8 GB) DDR4 4000 CL18, бело
115.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ