1 / 5
Продадено
Слика на G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600
Слика на G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600
Слика на G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600
Слика на G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600
Слика на G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600

G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
180.20 €
118.45 €
со ДДВ Без ДДВ 112.81 €
Заштеди 61.74 €
-35%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Тестирана латентност:
16-16-16-36
Посветен на:
За компјутер
Latenca CAS [CL]:
16
Максимален напон [V]:
1,35
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
По
Течност за ладење:
Пасивно
Работен напон [V]:
1,2/1,35
Код на производителот:
F4-3600C16D-16GTZR
Гаранција за производителот:
1 година
Висина на профилот:
Горе
Тип на меморија:
DDR4
Конфигурација на меморија:
2 x 8 GB
Работна фреквенција [MHz]:
3 600
Производител:
G.Skill
Веб-страница на производителот:
Gskill.de
EAN:
4719692015228
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600
118.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ