1 / 10
Продадено
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
Слика на Комплет конектори	Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт

Комплет конектори Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
72.96 €
69.71 €
со ДДВ Без ДДВ 59.07 €
Заштеди 3.25 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Означете го кабелот се занимава со создавање на производи за управување со кабли. Сега ви ја носи лентата за врзување на LTC PRO. Лентата се базира на принципот на велкро. Направен е од најлон со висок квалитет. Обезбедува силна поза, отпорност на студ и топлина и минимална собирање прашина за долг сервисен живот и повторно користење. LTC PRO доаѓа во ролна со должина од 25 метри. Можете да ја пресечете должината, идеална за вашата моментална апликација.
Гаранција за производителот:
1 година
Лансиран:
16. 3. 2022
Производител:
Label THE CABLE
EAN:
4260162070952
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Комплет конектори Label the Cable LTC PRO Roll 1240, 25m, жолт
69.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ