1 / 3
Продадено
Слика на Noctua NA-SYC1 chromax. Kомплет кабел, црна
Слика на Noctua NA-SYC1 chromax. Kомплет кабел, црна
Слика на Noctua NA-SYC1 chromax. Kомплет кабел, црна

Noctua NA-SYC1 chromax. Kомплет кабел, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
790 MKD.
690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 657 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
2. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Течност за ладење, матична плоча
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
Течност за ладење 4 пина
Од приклучокот:
Течност за ладење 4 пина
За конектори:
Течност за ладење 4 пина
Код:
NA-SYC1.black
Доверливост:
100 %
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Намалени
EAN:
9010018200553
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Noctua NA-SYC1 chromax. Kомплет кабел, црна
690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ