1 / 1
E shitur
Foto e Set GB eye Harry Potter - Coat of Arms

Set GB eye Harry Potter - Coat of Arms

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,020 MKD.
1,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,517 MKD.
Ju kurseni 230 MKD.
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Seti me dizajn me motive nga seria Harry Potter është i bërë nga qeramika. Ena ka vëllim 860 ml dhe filxhani 390 ml.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Hrnek, Miska, Sberatelská sada
Materiali:
Keramika
Kodi:
5028486408184
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
1. 4. 2021
Ze série:
Harry Potter
Prodhuesi:
GB eye
Ueb-i i prodhuesit:
Gbeye.com
EAN:
5028486408184
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set GB eye Harry Potter - Coat of Arms
1,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo