1 / 5
Слика на Сет Evolveo WK-180, тастатура и Маус, бело / сиво
Слика на Сет Evolveo WK-180, тастатура и Маус, бело / сиво
Слика на Сет Evolveo WK-180, тастатура и Маус, бело / сиво
Слика на Сет Evolveo WK-180, тастатура и Маус, бело / сиво
Слика на Сет Evolveo WK-180, тастатура и Маус, бело / сиво

Сет Evolveo WK-180, тастатура и Маус, бело / сиво

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.09 €
27.46 €
со ДДВ Без ДДВ 26.15 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Само уште 7
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
29 април 2024 - 30 април 2024
Македонија, други
29 април 2024 - 30 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Комплет безжична тастатура и глушец во дискретен дизајн ретро бело-сива комбинација на бои. Безжична технологија 2,4GHz, интелигентно управување со енергија, опсег до 10 m, чувствителност на глувче со 3 копчиња до 1000 dpi, тастатура со распоред CZ. Enjoyе уживате во чувствителна и мазна контрола на курсорот со одлична резолуција од 1000 dpi. Ергономскиот глушец се носи во духот на едноставниот мазен дизајн, каде што ништо не се меша. Опремен е со само 3 практични копчиња, од кои средината е вообичаена со тркалцето за скролување.
Код на производителот:
WK-180
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Рангирање / приказ:
CZ
Јас маус:
По
Број на копчиња:
3
Производител:
Еволво
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594161338116
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сет Evolveo WK-180, тастатура и Маус, бело / сиво
27.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ