1 / 4
Продадено
Слика на Серверска кула Dell PowerEdge T40 / E-2224G / 16GB / 2x1TB SATA / DRW / 3Y NBD
Слика на Серверска кула Dell PowerEdge T40 / E-2224G / 16GB / 2x1TB SATA / DRW / 3Y NBD
Слика на Серверска кула Dell PowerEdge T40 / E-2224G / 16GB / 2x1TB SATA / DRW / 3Y NBD
Слика на Серверска кула Dell PowerEdge T40 / E-2224G / 16GB / 2x1TB SATA / DRW / 3Y NBD

Серверска кула Dell PowerEdge T40 / E-2224G / 16GB / 2x1TB SATA / DRW / 3Y NBD

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
99,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 94,371 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 3. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Кула
Број на слотови за меморија:
4
Модел на процесор:
E-2224G (3,4 / 4,6 GHz 4jádra / 4vlákna)
Максимален број на процесори:
1
Број на USB порти:
9
Вклучи, поврзи:
Штекер 1151
Генерација на процесори:
Каби Езеро Р (8-та генерација)
Да се користи во:
компанија
Процесор:
1
Код:
T40-1621-3PS
Доверливост:
100 %
Внатрешна меморија GB:
2000
Максимална електрична енергија W:
300
Дополнителен GB интегриран капацитет на меморија:
16
Тип на меморија:
DDR4
Производител:
Дел
Операционен систем:
Не, тој е доделен преку клучот RGB
Тип на процесор:
Intel Xeon
Број на процесорски јадра:
4
Оптика на погонот:
DVD
Максимален број на хард дискови:
3
EAN:
8592457185215
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Серверска кула Dell PowerEdge T40 / E-2224G / 16GB / 2x1TB SATA / DRW / 3Y NBD
99,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ