1 / 5
E shitur
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x1TB 7,2K/DRW/W10Pro/ 3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x1TB 7,2K/DRW/W10Pro/ 3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x1TB 7,2K/DRW/W10Pro/ 3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x1TB 7,2K/DRW/W10Pro/ 3Y NBD
Foto e Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x1TB 7,2K/DRW/W10Pro/ 3Y NBD

Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x1TB 7,2K/DRW/W10Pro/ 3Y NBD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
77,650 MKD.
72,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 69,229 MKD.
Ju kurseni 4,960 MKD.
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky server i verzionit tower ndërthurr dhe mbështet një varg tiparesh të përkryera për performancë të shkëlqyeshme. Është i pajisur me procesor të fuqishëm Intel Xeon E-2224G me 4 bërthama dhe frekuencë veprimi 3.5 GHz - 4.7 GHz. Ofron katër slote për memorie të tipit DDR4 me kapacitet 8GB ndërsa memoria e brendshme është 2000 GB. Burimi i energjisë ka kapacitet maksimal 300 W. Ndër të tjera ka tri hard disqe, 9 porte USB, drajv optik DVD dhe sistem operativ Windows 10 Pro.
Lansuar:
18. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Tower
Numri i sloteve për memorie:
4
Modeli i procesorit:
E-2224G (3.5/4.7 GHz 4-cores / 4-threads)
Numri maksimal i procesorëve:
1
Numri i porteve USB:
9
Prizë:
1151 socket
Gjenerata e procesorit:
8
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Kodi:
T40-821W1-3PS
Pesha kg:
8,4
Gjerësia mm:
176,6
Lartësia mm:
359,5
Trashësia mm:
335
Besueshmëria:
100 %
Memorie e brendshme GB:
2000
Energjia elektrike maksimale W:
300
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
8
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Drive optik:
DVD
Numri maksimal i hard disqeve:
3
EAN:
8592457202912
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Server Dell PowerEdge T40 /E-2224G/8GB/2x1TB 7,2K/DRW/W10Pro/ 3Y NBD
72,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo