1 / 7
Продадено
Слика на Сензор за врата и прозорец WOOX Smart WiFi R4966
Слика на Сензор за врата и прозорец WOOX Smart WiFi R4966
Слика на Сензор за врата и прозорец WOOX Smart WiFi R4966
Слика на Сензор за врата и прозорец WOOX Smart WiFi R4966
Слика на Сензор за врата и прозорец WOOX Smart WiFi R4966
Слика на Сензор за врата и прозорец WOOX Smart WiFi R4966
Слика на Сензор за врата и прозорец WOOX Smart WiFi R4966

Сензор за врата и прозорец WOOX Smart WiFi R4966

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.96 €
32.33 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Магнетни сензори
Протокол:
Амазон Алекса, асистент на Гугл, IFTTT
Код:
R4966
Производител:
WOOX
Vendi i prodhimit:
Tajland
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сензор за врата и прозорец WOOX Smart WiFi R4966
32.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ