1 / 1
Продадено
Слика на Sencor SWS TH3000 сензор за SWS 3000

Sencor SWS TH3000 сензор за SWS 3000

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.52 €
11.20 €
со ДДВ Без ДДВ 9.49 €
Заштеди 3.33 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Овој надворешен сензор со ознака Sencor SWS TH3000 е подготвен за метеоролошки станици Sencor SWS 3000. Надворешниот сензор нуди ненаметлив дизајн на телото што вклучува дигитален дисплеј што ги прикажува степените и влажноста. Клучни својства Безжичниот сензор има опсег до 50 метри на отворен простор и работи на фреквенција на пренос од 433 MHz. Овозможува мерење на надворешни температури од -20 ° C до 60 ° C и релативна влажност во опсег од 20% - 90%. Сензорот е со димензии 59 x 96 x 27 mm. Се напојува со пар AAA батерии (не се вклучени).
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Користено со:
Сензор SWS 3000
Користи со брендови:
Сензор
Код на производителот:
8590669252084
Код:
8590669252084
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
Компатибилност:
Sencor SWS 3000
Производител:
Сензор, Сензор
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Дебелина [mm]:
27
EAN:
8590669252084
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Sencor SWS TH3000 сензор за SWS 3000
11.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ