1 / 1
Продадено
Слика на Peach PC100-10

Peach PC100-10

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 3.25 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Праска PC100-10 е машина за тркала А4. Капацитет за сечење до 5 страници хартија од 80 g / m2. Тежина 148 гр Можност за прилагодување на сечењето (исправено, брановидно, двојно, перфорирано).

Гаранција за производителот:
1 година
Тежина[г / м2]:
80
Должина на сечење [mm]:
300
Формати:
A4
Датум на лансирање:
29. 11. 2017
EAN:
7640155896467
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Peach PC100-10
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ