1 / 4
Продадено
Слика на Секач 3ин1, Peach PC200-15
Слика на Секач 3ин1, Peach PC200-15
Слика на Секач 3ин1, Peach PC200-15
Слика на Секач 3ин1, Peach PC200-15

Секач 3ин1, Peach PC200-15

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.72 €
25.85 €
со ДДВ Без ДДВ 21.90 €
Заштеди 4.88 €
-16%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Формат:
A4
Капацитет на сечење:
5
Код:
PC200-15
Пеша g м2:
80
Лансиран:
18. 1. 2021
Должина на сечење mm:
310
Производител:
Peach
Веб-страница на производителот:
Peach-distribution.cz
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7640460543643
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Секач 3ин1, Peach PC200-15
25.85 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ