1 / 2
E shitur
Foto e Satelit NETGEAR Orbi RBS850
Foto e Satelit NETGEAR Orbi RBS850

Satelit NETGEAR Orbi RBS850

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
38,290 MKD.
33,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28,212 MKD.
Ju kurseni 5,000 MKD.
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Satelit i fuqishëm wireless, modeli Orbi WiFi 6 me mbulim deri në 25 metra katrorë. Përdor teknologjinë moderne WiFi 6. Përfshin 8 antena të brendshme për mbulim me tre breza në frekuencat 2.4 dhe 5 GHz (2.4GHz (deri në 1200 Mbps) + 5 GHz (deri në 2400 Mbps) + 5 GHz (2400 Mbps) me brez të dedikuar WiFi për transmetim të shpejtë të të dhënave ndërmjet router Orbi. Mbështet teknologjitë MU-MIMO, Beamforming dhe NETGEAR Armour. Ndërfaqja: 4 x Gigabit LAN.
Lansuar:
14. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45, Wi-Fi
Lloji i ruterit:
MU-MIMO, Repeater
Numri i porteve RJ-45:
4
Menaxhimi:
Mbështet WMN:
Numri i pjesëve:
1
Kodi:
RBS850-100EUS
Funksionet e avansuara IoT:
Amazon Alexa, Google Assistant
Repeater:
Gjerësia mm:
250
Lartësia mm:
190
Trashësia mm:
70
Numri i porteve HUB Switch:
4
Standardet WLAN Wifi:
802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
2666
Shtrirja e frekuencës GHz:
2.4, 5
Shpejtësia e transferimeve WLAN WiFi MBs:
2400 + 2400 + 1200
Shpejtësia e transferimit për HUB Switch MBs:
1000
Frekuenca e procesorit MHz:
2200
Prodhuesi:
NETGEAR
Lloji i antenës:
E integruar
Numri i bërthamave të procesorit:
4
EAN:
606449146073
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Satelit NETGEAR Orbi RBS850
33,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo