1 / 4
E shitur
Foto e Përshtatës SATECHI, USB-C në Ethernet, i argjendtë
Foto e Përshtatës SATECHI, USB-C në Ethernet, i argjendtë
Foto e Përshtatës SATECHI, USB-C në Ethernet, i argjendtë
Foto e Përshtatës SATECHI, USB-C në Ethernet, i argjendtë

Përshtatës SATECHI, USB-C në Ethernet, i argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
45.23 €
38.74 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 36.90 €
Ju kurseni 6.48 €
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky përshtatës i bërë prej alumini mundëson video HD, lojëra të pandërprera dhe shkarkim të shpejtë në ueb. Mbështet Ethernet 10/100/1000 Mbps. Ka dizajn të thjeshtë dhe profil të hollë. Përdoret lehtë pa instalime të komplikuara mjafton ta lidhni kabllon Ethernet me portin RJ-45 të përshtatësit.
Lansuar:
25. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop
Lidhësit:
RJ-45, USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Kodi:
ST-TCENS
Prodhuesi:
Satechi
Ueb-i i prodhuesit:
Satechi.net
Ngjyra:
Argjendtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
879961006990
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës SATECHI, USB-C në Ethernet, i argjendtë
38.74 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo