1 / 2
Продадено
Слика на мемориска картичка SanDisk SDXC Extreme Pro 64GB 170MB / s класа 10 UHS-I U3 V30
Слика на мемориска картичка SanDisk SDXC Extreme Pro 64GB 170MB / s класа 10 UHS-I U3 V30

мемориска картичка SanDisk SDXC Extreme Pro 64GB 170MB / s класа 10 UHS-I U3 V30

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
45.33 €
25.84 €
со ДДВ Без ДДВ 21.89 €
Заштеди 19.50 €
-44%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Водоотпорен:
По
Код:
SDSDXXY-064G-GN4IN
Класа на брзина:
Класа 10, UHS-I Класа 3
Час и видеа:
V30
Производител:
СанДиск
Веб-страница на производителот:
Sandisk.com
Капацитети [GB]:
64
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
619659169299
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
мемориска картичка SanDisk SDXC Extreme Pro 64GB 170MB / s класа 10 UHS-I U3 V30
25.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ