1 / 2
Продадено
Слика на SanDisk Extreme Pro SDHC 32 GB мемориска картичка
Слика на SanDisk Extreme Pro SDHC 32 GB мемориска картичка

SanDisk Extreme Pro SDHC 32 GB мемориска картичка

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
110.33 €
94.08 €
со ДДВ Без ДДВ 79.73 €
Заштеди 16.25 €
-15%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SDSDXPK-032G-GN4IN
Лансиран:
22 февруари 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Минимална брзина на пишување:
UHS II - Класа 3 (30MB / s)
UHS II:
Класа 3
Производител:
СанДиск
Веб-страница на производителот:
Sandisk.com
Капацитети [GB]:
32
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
6196591443198
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
SanDisk Extreme Pro SDHC 32 GB мемориска картичка
94.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ