1 / 6
Продадено
Слика на Samsung Galaxy Buds Безжични слушалки, бронзена
Слика на Samsung Galaxy Buds Безжични слушалки, бронзена
Слика на Samsung Galaxy Buds Безжични слушалки, бронзена
Слика на Samsung Galaxy Buds Безжични слушалки, бронзена
Слика на Samsung Galaxy Buds Безжични слушалки, бронзена
Слика на Samsung Galaxy Buds Безжични слушалки, бронзена

Samsung Galaxy Buds Безжични слушалки, бронзена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
189.96 €
144.46 €
со ДДВ Без ДДВ 122.42 €
Заштеди 45.50 €
-24%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Без кабел:
По
Тип слушатели:
Слушалки
Заглавување на бучава:
По
Код:
SM-R180NZNAEUE
Ширина mm:
50,2
Висина mm:
50
Дебелина мм:
27.8
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
20
Чувствителност dB - SLP:
92
Заштита на IPX:
IPX2
Проценето време на издржливост со случај на часовник quot;:
21
Работен век [часови] „до“:
6
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Боја:
Бронза
EAN:
8806090526305
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Samsung Galaxy Buds Безжични слушалки, бронзена
144.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ