1 / 1
E shitur
Foto e Kartë memorie Samsung EVO Plus Micro SDXC, 64 GB, UHS-I U3 + përshtatës SD

Kartë memorie Samsung EVO Plus Micro SDXC, 64 GB, UHS-I U3 + përshtatës SD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.77 €
17.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.97 €
Ju kurseni 8.11 €
-31%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një kartë memorie e shpejtë micro SDXC UHS-I me një kapacitet prej 64 GB. Ajo hyn në klasën e shpejtësisë Class 10, UHS-I (U3) me shpejtësi leximi deri në 100 MB / s dhe shkrimi deri në 60 MB / s. Paketa përfshin një përshtatës SD. Regjistroni dhe shikoni filma me rezolucion të lartë HD. Falë shpejtësisë shumë të lartë të transferimit me kartën EVO Plus, transferimi i të dhënave me një kapacitet 3 GB në laptopin tuaj do t'ju marrë vetëm 38 sekonda. Ngarkoni fotografi dhe video të shkëlqyera me cilësi të lartë dhe ndani ato menjëherë. Me kartën Samsung Micro SD EVO Plus, mund të regjistroni video të pasura me detaje 4K UHD me celular, tablet apo kamerë sportive. Më vonë, ju mund të luani regjistrimet tuaja në një ekran të televizorit ose monitor 4K UHD. Karta e memories është e pajtueshme me një gamë të gjerë pajisjesh. Përshtatësi i furnizuar SD është i përshtatshëm për shumicën e pajisjeve të pothuajse të gjitha markave, duke ruajtur shpejtësinë dhe performancën e mahnitshme të kartës EVO Plus. Merrni mbrojtjen më të lartë për kujtimet tuaja të çmuara. Karta e memories ka katër herë mbrojtje ndaj faktorëve të jashtëm. Karta mund të mbijetojë deri në 72 orë në ujë me kripë, t'i rezistojë temperaturave ekstreme, rrezeve X ose fushave magnetike.
Lansuar:
16. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Rezistenca ndaj ujit:
Kodi:
MB-MC64HA/EU
Përshtatës:
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Kapaciteti GB:
64
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
EAN:
8806090168376
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë memorie Samsung EVO Plus Micro SDXC, 64 GB, UHS-I U3 + përshtatës SD
17.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo