1 / 13
Продадено
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
Слика на Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина

Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
152.57 €
121.70 €
со ДДВ Без ДДВ 103.14 €
Заштеди 30.87 €
-21%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп
Код:
KF9*01003
Максимална големина на инчи на лаптопот:
14,1
Лансиран:
22. 1. 2021
Тип на батерија:
Ранци
Производител:
Самсонит
Веб-страница на производителот:
Samsonite-europe.com
Боја:
Сина
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
5400520091284
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Samsonite MYSIGHT ранец за лаптоп 14,1 ”, сина
121.70 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ