1 / 5
Продадено
Слика на Рутер за Wi-Fi ASUS RT-AX55
Слика на Рутер за Wi-Fi ASUS RT-AX55
Слика на Рутер за Wi-Fi ASUS RT-AX55
Слика на Рутер за Wi-Fi ASUS RT-AX55
Слика на Рутер за Wi-Fi ASUS RT-AX55

Рутер за Wi-Fi ASUS RT-AX55

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
136.12 €
124.96 €
со ДДВ Без ДДВ 105.90 €
Заштеди 11.16 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Поддршка за IPv6:
По
Број на WAN порти:
1
Тип на рутер:
Пристапна точка, Bridge, MU-MIMO, повторувач, VPN, Wi-Fi рутер
Број на пристаништа RJ-45:
5
Управување:
По
Поддржува СМН:
По
Број на делови:
1
Код:
90IG06C0-BO3100
Родителска грижа:
По
Ширина mm:
230
Висина mm:
56
Дебелина мм:
134
Број на порти на HUB прекинувачи:
4
Стандардна WLAN Wi-Fi:
802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Пеша г.:
374
Опсег на фреквенција на GHz:
2.4, 5
WLAN WiFi МБ-брзини на пренос:
1201 + 574
Брзина на пренос за MB-прекинувачи на HUB:
1000
Брзина на трансфери на WAN MB:
1000
MHz фреквенција на процесорот:
1 500
Овен МБ:
256
Производител:
ASUS
Веб-страница на производителот:
Asus.com
Тип на антена:
Стационарен
Број на процесорски јадра:
4
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Рутер за Wi-Fi ASUS RT-AX55
124.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ