1 / 3
Продадено
Слика на Рутер Ubiquiti EdgePoint 6
Слика на Рутер Ubiquiti EdgePoint 6
Слика на Рутер Ubiquiti EdgePoint 6

Рутер Ubiquiti EdgePoint 6

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
178.57 €
175.32 €
со ДДВ Без ДДВ 148.58 €
Заштеди 3.25 €
-2%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
EP-R6
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45
Пеша [g]:
605
Ширина [мм]:
189
Брзина на пренос за HUB / прекинувач [MB / s]:
1 000
Број на порти на HUB / прекинувач:
5
Тип на рутер:
Рутер
Број на пристаништа RJ-45:
5
Производител:
Убиквити
Веб-страница на производителот:
Ubnt.com
Висина [mm]:
50
Дебелина [mm]:
177
EAN:
8103540244438
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Рутер Ubiquiti EdgePoint 6
175.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ