1 / 4
E shitur
Foto e Ruter Tenda MW5s, 2 copa
Foto e Ruter Tenda MW5s, 2 copa
Foto e Ruter Tenda MW5s, 2 copa
Foto e Ruter Tenda MW5s, 2 copa

Ruter Tenda MW5s, 2 copa

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7,390 MKD.
6,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5,754 MKD.
Ju kurseni 600 MKD.
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është sistemi WiFi për mbulim të plotë dhe të qëndrueshëm të të gjithë shtëpisë, i cili përfshinë 2 satelitë dhe është e mundur të blini ato shtesë për të rritur mbulimin e sistemit, gjithsej deri në 6 satelitë në rrjet. Të gjithë satelitët në këtë sistem janë të ndërlidhur dhe formojnë një rrjet të vetëm. Për shpejtësi dhe stabilitet më të lartë, të gjithë satelitët ofrojnë komunikim pa tel me frekuencë 2.4 dhe 5 GHz, kështu që nuk ka asnjë problem të lidhni të gjitha pajisjet WiFi (tableta, telefona celularë, TV, etj.). Secili satelit përmban dy antena të brendshme (3 dBi secila) dhe porte LAN për lidhjen e pajisjeve të tjera me tel (serveri NAS, printer, PC). Për më tepër, njësia kryesore e lidhjes në internet ka porte Gigabit, si dhe sinjal tërësisht të pandërprerë për rrjet të vetëm WiFi me mbulim të madh deri në 300 m2. Të gjithë satelitët komunikojnë me njëri-tjetrin automatikisht, e gjitha çka ju duhet të bëni është t'a lidhni satelitin kryesor përmes kabllos në Internet, dhe tjetrin satelit thjesht lidheni me energjinë. Me sinjalet e fuqisë së sinjalit nga satelitët e tjerë, ju e dini saktësisht se cili vend i satelitit tjetër është më i miri.
Lansuar:
9. 1. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Wi-Fi
Varje në mur:
Numri i porteve WAN:
1
Lloji i ruterit:
MU-MIMO, Wifi Router
Firewall:
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 3 dBi
Numri i porteve RJ-45:
2
Menaxhimi:
Mbështet WMN:
Numri i pjesëve:
2
Kodi:
MW5s(2-pack)
Kujdes prindëror:
Gjerësia mm:
90
Lartësia mm:
90
Trashësia mm:
90
Numri i porteve HUB Switch:
2
Standardet WLAN Wifi:
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
500
Shtrirja e frekuencës GHz:
2.4, 5
Shpejtësia e transferimeve WLAN WiFi MBs:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB Switch MBs:
100, 1000
Shpejtësia e transferimeve WAN MBs:
100, 1000
Prodhuesi:
Tenda
Lloji i antenës:
E integruar
EAN:
6932849428049
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ruter Tenda MW5s, 2 copa
6,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo