1 / 3
Слика на Рутер Mercusys MW301R
Слика на Рутер Mercusys MW301R
Слика на Рутер Mercusys MW301R

Рутер Mercusys MW301R

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.87 €
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €
Заштеди 5.28 €
-19%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
30 април 2024 - 01 мај 2024
Македонија, други
01 мај 2024 - 02 мај 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MW301R
Лансиран:
12. 9. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Ширина [мм]:
135,8
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
300
Опсег на фреквенција [GHz]:
2.4
Брзина на пренос за HUB / прекинувач [MB / s]:
100
Број на порти на HUB / прекинувач:
2
Број на WAN порти:
1
Тип на рутер:
Wi-Fi рутер
Стапка на пренос на WAN [MB / s]:
100
Јачина на сигналот на антената:
2x 5 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
3+
Управување:
По
Родителски надзор:
По
Производител:
Меркусис
Висина [mm]:
25,9
Дебелина [mm]:
93,3
Тип на антена:
Стационарен
EAN:
6957939000141
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Рутер Mercusys MW301R
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ