1 / 1
Продадено
Слика на Силиконски ремен за ESES Garmin Fenix 5/5 Sapphire / Chronos, црн

Силиконски ремен за ESES Garmin Fenix 5/5 Sapphire / Chronos, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,385 MKD.
2,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,856 MKD.
Заштеди 195 MKD.
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 8. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Garmin Fenix 5 Chronos, Garmin Fenix 5 Sapphire, GARMIN Fenix 5
Користи со брендови:
GARMIN
Материјали:
силиконски
Код:
1530000834
Ширина mm:
22
Доверливост:
100 %
Производител:
ESES
Боја:
ЦРНО
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Силиконски ремен за ESES Garmin Fenix 5/5 Sapphire / Chronos, црн
2,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ