1 / 1
Foto e Rrip për printer OKI

Rrip për printer OKI

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
8,490 MKD.
7,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6,263 MKD.
Ju kurseni 1,100 MKD.
-13%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
OKI PrintingSolutions është një markë globale B2B, e cila ka për qëllim krijimin e produkteve profesionale të shtypura, aplikacioneve dhe shërbimeve që rrisin efikasitetin e bizneseve të sotme. OKI PrintingSolutions sjellë në treg një gamë të produkteve me performancë të shpejt dhe të lartë - printerë dot-matrix, printerë me ngjyra, printerë njëngjyrësh, makina faks dhe pajisje multifunksionale. Kompania tani ka më shumë se 5.000 njerëz të punësuar në mbarë botën dhe është e përfaqësuar në 119 vende. OKI 44472202 është një rrip me kapacitet printimi 60.000 faqe për printer OKI C310, C330, C510, C530, MC351dn, MC361dn MC561dns.
Kodi i prodhuesit:
44472202
Lansuar:
2 Korrik 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI C301, OKI C301dn, OKI C310, OKI C310dn, OKI C321, OKI C321DN, OKI C330, OKI C330dn, OKI C331, OKI C331dn, OKI C332dn, OKI C510, OKI C510dn, OKI C511, OKI C511DN, OKI C530, OKI C530dn, OKI C531
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Belt Unit
Për printer:
OKI
EAN:
5031713048961
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Rrip për printer OKI
7,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo