1 / 2
E shitur
Foto e Regjistrues Hikvision HiWatch HWN-4108MH-8P(B)
Foto e Regjistrues Hikvision HiWatch HWN-4108MH-8P(B)

Regjistrues Hikvision HiWatch HWN-4108MH-8P(B)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
299.72 €
239.75 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 203.17 €
Ju kurseni 59.98 €
-20%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pajisje e avancuar NVR mundëson lidhjen deri me 8 kamera IP me një rezolucion total të kombinuar prej 8 MPx. Mbështet PoE dhe ka ndërfaqet: 1 x HDMI, 1 x VGA, 4 x RJ-45 (PoE 802.3af / at), 1 x 10/100 Mbps RJ-45, 1 x audio in / out, 2 x USB 2.0, 1 x SATA (deri në 6 TB).
Lansuar:
14. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
IP
Lloji i baterisë:
Desktop
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i sloteve HDD:
1
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
48VDC
Port dalës PoE:
8
Rezolucioni maksimal incizues:
8 Mpix/4K UHD
Kamera me pamje të drejtpërdrejta:
4
Sinkronizimi me kamerë:
8
Konektor LAN:
1x 10/100 Mbps
Porte hyrëse audio:
1
Porte dalëse audio:
1
Norma dalëse PoE:
802.3af, 802.3at
Kodi:
303609780
Gjerësia mm:
265
Lartësia mm:
48
Trashësia mm:
225
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
8Mpix/4K UHD
Numri i kaneleve channel:
8
Pesha g:
1000
Energjia maksimale dalëse W:
75
Kapaciteti maksimal i HDD-së TB:
6
Shpejtësia maksimale e transferimit të të dhënave nga videot Mbps:
80
Shpejtësia maksimale e transferimit të të dhënave nga kamera Mbps:
80
Numri i porteve VGA D-sub:
1
Kompresim të videove :
H.264, H.264+, H.265, H.265+, MPEG-4
Prodhuesi:
Hikvision
EAN:
6941264086307
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Regjistrues Hikvision HiWatch HWN-4108MH-8P(B)
239.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo