1 / 1
Слика на Распарчувач на хартија Peach PS500-75, црна

Распарчувач на хартија Peach PS500-75, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
225.69 €
212.69 €
со ДДВ Без ДДВ 180.25 €
Заштеди 13.00 €
-6%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Peach PS500-75 Распарчувач Сечењето е еден од најсигурните и најбрзите начини за деградирање на печатените документи. Затоа има дробилка праска PS500-75. Тоа е уништувач со високи перформанси кој, кога е целосно распореден, може да исече до 2.700 листови за 30 минути континуирано сечење. Покрај одличните перформанси, исто така, ќе дочекате темелно распарчување на навистина мали парчиња благодарение на пресекот на уништувачот. Навистина малите парчиња се навистина мали парчиња хартија, каде што еден уништувач А4 создава до 420 честички. Благодарение на малите честички од хартија, капацитетот од 16 л на корпата за собирање исто така е совршено искористен. пресек волумен на корпа 16 л до 2.700 листови се рендаат во рок од 30 минути

Гаранција за производителот:
1 година
Капацитет на уништување [страница]:
15
Опција за виртуелизација:
16
Тежина[г / м2]:
70
Стандардот DIN:
P-4
Вид на сечење:
Крст
EAN:
7640182380854
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Распарчувач на хартија Peach PS500-75, црна
212.69 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ