1 / 1
Foto e RAM memorie Kingston 16GB DDR4 2666

RAM memorie Kingston 16GB DDR4 2666

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
53.93 €
43.60 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.53 €
Ju kurseni 10.33 €
-19%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kingston ka qenë dhe ende është një ndër prodhuesit kryesor të moduleve të memories. Falë cilësisë dhe besueshmërisë së tyre, shumë prodhues të mirënjohur kompjuterik i përdorin ato në seritë e tyre. DDR4 KVR26N19D8 / 16 memoria e Kingston-it ofron frekuencë operative 16GB dhe 2666MHz. Moduli x8 i dyfishtë, trajton kohën CL19 dhe është vlerësuar për 1.2 volt.
E dedikuar për:
Për workstation
Latenca CAS [CL]:
19
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Ftohës:
Pa ftohës
Voltazhi operues [V]:
1.2
Lansuar:
5. 9. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
KVR26N19D8/16
Lloji i memories:
DDR4
Konfigurimi i memories:
1 x 16GB
Frekuenca operuese [MHz]:
2666
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
740617270891
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
RAM memorie Kingston 16GB DDR4 2666
43.60 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo