1 / 4
Продадено
Слика на RAM меморија G.Skill Aegis, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3000MHz
Слика на RAM меморија G.Skill Aegis, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3000MHz
Слика на RAM меморија G.Skill Aegis, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3000MHz
Слика на RAM меморија G.Skill Aegis, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3000MHz

RAM меморија G.Skill Aegis, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3000MHz

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
85.99 €
82.74 €
со ДДВ Без ДДВ 78.80 €
Заштеди 3.25 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Тестирана латентност:
16-18-18-38
Посветен на:
За компјутер
Течност за ладење:
Пасивно
Лансиран:
11. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
Веќе
Висина на профилот:
Ниско
Код:
F4-3000C16D-32GISB
XMP:
Екстремен профил на меморија 2.0
Број на RAM модули:
2
Оперативна фреквенција од MHz:
3000
Latenca CAS CL:
16
Работен напон V:
1.2 / 1.35
Вкупен капацитет на меморија GB:
32
Максимален работен напон [V]:
1.35
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
2 x 16 GB
Производител:
G.Skill
EAN:
4719692013460
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RAM меморија G.Skill Aegis, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3000MHz
82.74 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ