1 / 3
Слика на Радио приемник Motorola TLKR T42, 3 ks, бело
Слика на Радио приемник Motorola TLKR T42, 3 ks, бело
Слика на Радио приемник Motorola TLKR T42, 3 ks, бело

Радио приемник Motorola TLKR T42, 3 ks, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,551 MKD.

Само уште 4
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Едноставен, компактен и лесен за употреба од целото семејство кога пазарувате, покрај езерце или играте во паркот. TLKR T42 е совршен начин да останете поврзани, без разлика дали сте дома или на отворено. Радиото T40 не бара лиценца и има клучни карактеристики како што се LCD екран, 16 канали и опсег до 4 километри без трошоци за повик. Тие исто така имаат клип за појас за удобно носење и сет налепници за персонализирање на радиото. Предавателот се напојува со 3x AAA батерии (не се вклучени). Димензии 48 x 136 x 27 mm и тежина од 79 g (без батерии). Комплет од 3 радија.

Гаранција за производителот:
1 година
Стапка на неуспех:
Непознато
Веб-страница на производителот:
motorola.com
Датум на лансирање:
27. 2. 2019
Доверливост:
100 %
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5031753007515
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Радио приемник Motorola TLKR T42, 3 ks, бело
4,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ