1 / 4
E shitur
Foto e Radio Sharp DR-I470 PRO, e hirtë
Foto e Radio Sharp DR-I470 PRO, e hirtë
Foto e Radio Sharp DR-I470 PRO, e hirtë
Foto e Radio Sharp DR-I470 PRO, e hirtë

Radio Sharp DR-I470 PRO, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
191.12 €
181.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 153.72 €
Ju kurseni 9.73 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Radio moderne me shumë funksione: marrës FM dhe DAB + me RDS, transmetim audio wireless përmes Bluetooth + EDR, mbështetje për Wi-Fi, memorje për 60 stacione, alarm me funksion të shtyerjes së tij, ekran me ngjyra TFT 2.4 " që mund të zbehet, orë dhe antenë teleskopike. Fuqia dalëse: 30 W. 3.5 mm. Radioja është e pajisur me një hyrje Aux dhe dalje 3.5 mm për kufje. E përfshirë në pako është edhe një telekomandë. Përmasat e radios janë: 354 x 185 x 145 mm. Pesha: 3.16 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
WiFi:
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Spotify:
Kodi:
35052298
Gjerësia mm:
354
Lartësia mm:
145
Trashësia mm:
185
Lansuar:
19. 2. 2021
Hmotnost g:
3 160
Hyrje/dalje:
3,5mm, për dëgjuese
Prodhuesi:
Sharp
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at
Ngjyra:
Hirtë
Bluetooth:
EAN:
4974019156163
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Radio Sharp DR-I470 PRO, e hirtë
181.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo