1 / 7
Продадено
Слика на Радио Soundmaster URD860SI, сребро
Слика на Радио Soundmaster URD860SI, сребро
Слика на Радио Soundmaster URD860SI, сребро
Слика на Радио Soundmaster URD860SI, сребро
Слика на Радио Soundmaster URD860SI, сребро
Слика на Радио Soundmaster URD860SI, сребро
Слика на Радио Soundmaster URD860SI, сребро

Радио Soundmaster URD860SI, сребро

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
53.21 €
48.58 €
со ДДВ Без ДДВ 41.17 €
Заштеди 4.63 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Ширина mm:
160
Дебелина мм:
236,5
Лансиран:
Лансиран
Пеша [g]:
650
Производител:
Звучен мајстор
Боја:
сребрено
EAN:
4005425006138
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Радио Soundmaster URD860SI, сребро
48.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ