1 / 4
E shitur
Foto e Radio Panasonic RC-800EG-K, e zezë
Foto e Radio Panasonic RC-800EG-K, e zezë
Foto e Radio Panasonic RC-800EG-K, e zezë
Foto e Radio Panasonic RC-800EG-K, e zezë

Radio Panasonic RC-800EG-K, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
74.40 €
56.57 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 47.94 €
Ju kurseni 17.83 €
-24%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Radio me orë nga kompania Panasonic me etiketë RC-800EG që ofron një larmi funksionesh, nga marrja e transmetimit FM, përmes aftësisë për të ruajtur deri në 10 stacione, mbi mundësinë e vendosjes së dy kohëve të alarmit. RC-800EG lejon vendosjen e 2 kohëve të alarmit. Është ideale për anëtarët e familjes që ngrihen në kohë të ndryshme. Funksioni i mbylljes me kohë është i përsosur për njerëzit që duan të bien në gjumë nën tingullin e radios. Ju thjesht zgjidhni kohën në të cilën radio duhet të fiket (pas 30/60/90/120 min.) dhe jeni i sigurt që nuk do të luajë për ju gjithë natën. Radioja RC-800EG është e pajisur me një altoparlant me gjerësi 5 cm. Me një fuqi dalëse prej 1 W, ofron një përvojë dëgjimi që tejkalon fuqinë e pritur për pajisje të tilla kompakte. Përmasat e kësaj radioje janë: 150 x 90 x 89 mm.
Lansuar:
17. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Marrës:
DAB, DAB+, FM
Slot për bateri:
2x AA (UM3/LR6)
Kodi:
RC-800EG-K
Gjerësia mm:
150
Lartësia mm:
89
Trashësia mm:
90
Pesha g:
600
Prodhuesi:
Panasonic
Ngjyra:
Zezë
Energji:
Bateritë, nga rrjeti elektrik
EAN:
5025232935222
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Radio Panasonic RC-800EG-K, e zezë
56.57 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo