1 / 2
Слика на Pioneer MVH-S320BT Радио за автомобил
Слика на Pioneer MVH-S320BT Радио за автомобил

Pioneer MVH-S320BT Радио за автомобил

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
155.43 €
134.70 €
со ДДВ Без ДДВ 114.15 €
Заштеди 20.73 €
-14%

Само уште 4
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
УСБ:
По
Слот за меморија:
Веќе
Аудио формати:
FLAC, MP3, WAV, WMA
RDS:
По
Број на фреквенции:
13
Влезна порта AUX:
По
Сабвуфер:
По
Команда на волан:
По
Излезна порта RCA:
2
Код:
MVH-S320BT
Екран на допир:
Веќе
Боја на грбот:
Црвено
Максимална енергија W:
200
Возете ROM:
Па вози
Производител:
Пионер
Веб-страница на производителот:
Pioneerelectronics.com
Bluetooth:
По
Големина на радио:
1-DIN
Отстранлив панел:
По
EAN:
49880284343721
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Pioneer MVH-S320BT Радио за автомобил
134.70 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ