1 / 1
Слика на Радио - часовник Sencor SRC 170, црно / портокалово

Радио - часовник Sencor SRC 170, црно / портокалово

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.46 €
38.83 €
со ДДВ Без ДДВ 32.91 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Радио часовникот Sencor SRC 170 е едноставен уред со кој може да управува секој корисник без никакви проблеми. Ви нуди функција на часовник со будилник, вграден термометар, функција на календар и можност за слушање на вашите омилени радија. Уредот е опремен со FM тјунер со меморија за 10 станици и вграден звучник. Удобната работа е обезбедена со сет копчиња и голем LED дисплеј од 3 см со можност за прилагодување на осветленоста. Кога ја користите функцијата за аларм, имате можност да се будите со тон или радио, каде што секако алармот ви овозможува да го повторите. Функцијата за спиење, исто така, наоѓа практична употреба со опција за поставување на уредот да се исклучи по одредено време. Уредот исто така може да обезбеди информации за датумот и моменталната температура во затворен простор. Димензиите на уредот се 155 x 82 x 72 mm и се напојува со струја од 220 V или резервна батерија за часовник 3V (CR -2032 - не е вклучено).

Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
Црна, портокалова
Датум на лансирање:
3 октомври 2012 година...
EAN:
8590669115198
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Радио - часовник Sencor SRC 170, црно / портокалово
38.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ