1 / 3
Foto e Radio Blaupunkt PR5BL
Foto e Radio Blaupunkt PR5BL
Foto e Radio Blaupunkt PR5BL

Radio Blaupunkt PR5BL

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
48.47 €
41.98 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 35.58 €
Ju kurseni 6.48 €
-13%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një radio e vogël portabël që gjithmonë mund ta keni në duar kudo! Radioja është e lehtë, dhe përveç mundësisë për ta vendosur atë në një çantë shpine ose çantë, ju gjithashtu mund ta varni në dore falë një lak praktik. Përveç akorduesit AM dhe FM, porti USB dhe sloti i kartës micro SD janë një çështje e natyrshme për radion. Radio gjithashtu ka një prizë për kufje, kështu që ju mund të shijoni muzikë nga radioja, për shembull në transportin publik, tren ose autobus pa shqetësuar mjedisin tuaj. Radioja mundësohet nga bateri 3x AAA ose një bateri e integruar BL-5C me një kapacitet prej 400 mA, kështu që ju nuk jeni të kufizuar nga disponueshmëria e bazave. Përmasat e radios janë 123 x 72 x 30 mm. Pesha është atëherë vetëm 205 g.
Lansuar:
7. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
MicroSD, USB, për kufje (dalës)
Lloji i baterisë:
AAA
Marrës:
AM, FM
Numri i hapësirave për memorie:
70
Slot për bateri:
3x AAA (UM4/LR03)
Kodi:
PR5BL
Gjerësia mm:
123
Lartësia mm:
72
Trashësia mm:
30
Pesha g:
205
Prodhuesi:
Blaupunkt
Ueb-i i prodhuesit:
Blaupunkt.cz
Ngjyra:
Zezë
Energji:
Akumulátor, Baterie
EAN:
5901750501050
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Radio Blaupunkt PR5BL
41.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo