1 / 5
Продадено
Слика на MausePad Ozone Boson, црн
Слика на MausePad Ozone Boson, црн
Слика на MausePad Ozone Boson, црн
Слика на MausePad Ozone Boson, црн
Слика на MausePad Ozone Boson, црн

MausePad Ozone Boson, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.59 €
4.71 €
со ДДВ Без ДДВ 3.99 €
Заштеди 4.87 €
-51%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Елегантната подлога за глувци од Ozone ќе ве поддржува во секоја играчка битка или само кога сурфате на Интернет.

Влошката е наменета за сите видови глувци и совршено се држи на своето место благодарение на нелизгавата површина на долната страна на подлогата. На овој начин сте сигурни дека подлогата нема да се помести никаде во топлината на играта.

Горната страна на подлогата е изработена од микрофибер, благодарение на што можете да ја користите и како средство за чистење на екранот. Подлогата е многу тенка со 1,27 мм и затоа е одлична за употреба при патување.

Параметри: Елегантна црна подлога за глувче со димензии 280 x 195 mm со дно што не се лизга. Подлогата е наменета за сите видови глувци.
Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО
дизајн:
ЦРНО
Да се користи во:
Игра
Дебелина [mm]:
195
Материјали:
Текстил
Датум на лансирање:
15 јули 2016 година...
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8436532171772
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
MausePad Ozone Boson, црн
4.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ