1 / 3
Продадено
Слика на Безжичен продолжувач на сигналот  Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro
Слика на Безжичен продолжувач на сигналот  Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro
Слика на Безжичен продолжувач на сигналот  Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Безжичен продолжувач на сигналот Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
34.69 €
25.84 €
со ДДВ Без ДДВ 21.89 €
Заштеди 8.86 €
-26%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
10. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
WiFi
Тип на рутер:
Дистрибутер на мрежа (повторувач)
Број на делови:
1
Код:
26676
Повторувач:
По
Ширина mm:
80
Висина mm:
70
Дебелина мм:
54
Стандардна WLAN Wi-Fi:
802.11b, 802.11g, 802.11n
Опсег на фреквенција на GHz:
2.4
WLAN WiFi МБ-брзини на пренос:
300
Производител:
Xiaomi
Тип на антена:
Стационарен
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6934177716492
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Безжичен продолжувач на сигналот Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro
25.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ