1 / 4
Foto e Projektor Acer X1126AH
Foto e Projektor Acer X1126AH
Foto e Projektor Acer X1126AH
Foto e Projektor Acer X1126AH

Projektor Acer X1126AH

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
486.14 €
440.75 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 373.52 €
Ju kurseni 45.39 €
-9%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Acer X1126AH është projektor me çmim të lirë por me performancë të jashtëzakonshme. Ky projektor ofron pamje të përkryera një milion ngjyrëshe dhe është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Këto dhe karakteristika të tjera e bëjnë këtë projektor shumë funksional, duke iu mundësuar shfaqjen e pamjeve cilësore me rezolucion SVGA 800 x 600 px dhe me kontrast të lartë me raport 20.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), RCA , si dhe mund të projektojë në distanca prej 1 m - 11.8 m.
Lansuar:
22. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
DLP
Varje në mur:
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Burim ndriçimi:
Llambë
Llambë:
220
Përdorimi:
Për zyrë
Port dalës audio:
Kodi:
MR.JR711.001
RCA:
Pesha kg:
2.8
Gjerësia mm:
313
Lartësia mm:
113,7
Trashësia mm:
240
Kontrast 1:
20000
Distanca minimale e projektimit m:
1
Distanca maksimale e projektimit m:
11,8
Përmasat e projektimit inç:
300
Jetëgjatësi normale e llambës h:
6 000
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
7000
Ndriçimi ANSI lumens:
4000
Port hyrës VGA D-Sub:
Lokacioni:
Për tavan, për tavolinë
Audio (hyrës):
VGA D-Sub dalës:
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
Ngjyra:
Zezë
HDMI:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710180062793
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Projektor Acer X1126AH
440.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo