1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo zgjatëse Sencor, 4 priza, rrotull, 50m, e zezë

Kabllo zgjatëse Sencor, 4 priza, rrotull, 50m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
107.25 €
64.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 54.81 €
Ju kurseni 42.57 €
-40%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Nuk është e mundur pa energji elektrike. A keni nevojë të lidhni në mënyrë të sigurtë shumë pajisje në të njëjtën kohë ose të sillni energji në një pajisje më të largët? Sencor ofron një gamë prizash. Parametri themelor në prodhimin e tyre është theksimi i cilësisë dhe sigurisë. Kjo është një kabllo zgjatëse praktike (në formë rrotulle) me gjatësi 50 m, e cila ofron 4 priza. Është e përshtatshme, për shembull, për kopsht ose për ndërtim. Mbështjellja e thjeshtë dhe e shpejtë do t'ju kursejë shumë kohë dhe energji.
Lansuar:
23. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
4
Kodi:
35033614
Gjatësia m:
50
Tast për ndalje dhe ndezje switch:
Jo
Prodhuesi:
Sencor
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Për energji, vazhduese
EAN:
8590669160501
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo zgjatëse Sencor, 4 priza, rrotull, 50m, e zezë
64.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo