1 / 1
Продадено
Слика на Продолжен кабел за полнач на Apple, бел

Продолжен кабел за полнач на Apple, бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.29 €
29.04 €
со ДДВ Без ДДВ 24.61 €
Заштеди 3.24 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MK122Z/A
Лансиран:
21 април 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
Кабел за напојување тип Е.
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е.
За конектори:
Специјални
Производител:
јаболко
Боја:
Бело
Вид на кабел:
Намалување
EAN:
888462316026
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продолжен кабел за полнач на Apple, бел
29.04 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ